21 Ağustos 2018 Salı

Yalvaç Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'da KOSGEB Konferansı Düzenlendi

16 Kasım 2015 Pazartesi 23:09 tarihinde eklendi | 1027 defa okundu

Kobi ve Global Girişimcilik Halkası adı altında Yalvaç Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nda  KOSGEB tarafından konferans gerçekleştirildi. Konuşmacı olarak KOSGEB İl Müdürü Yurdun YILDIRIM, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mehmet SESLİ, Yalvaçlı iş adamı Mevlüt AŞIK ve Yalvaçlı iş adamı Mustafa BERBER'in yer aldığı konferansa akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrenci ilgi gösterdi.

Öğrenciler tarafından yoğun ilgiyle karşılanan konuşmacılar, KOSGEB hakkında genel bilgiler vererek, girişimci hayatlarından bahsettiler. Sempatik tavırlarıyla öğrencilere keyifli anlar yaşatan Mustafa BERBER’in KOSGEB’ten önceki iş hayatı öğrencilere umut aşıladı.

KOSGEB İl Müdürü Yurdun YILDIRIM, KOSGEB hakkında detaylı bilgiler verirken genç girişimcileri harekete geçirmek için teşvik desteklerini sık sık dile getirdi.

Konferans sonunda Yalvaç Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Recep KÜLCÜ katılımcılara okulumuz adına teşekkür ederek, katılımcılar için hazırlanan teşekkür belgelerini takdim etti.